O firmie

Firma „Rem-Spaw” powstała w 1994 roku. Początkowo zakres usług obejmował głównie naprawy spawarek i palników oraz reduktorów, jak również elektronarzędzi.

Naszymi klientami były głównie duże zakłady przemysłowe, które pozbywały się własnych, nierentownych warsztatów naprawczych, zlecając naprawy naszej firmie.
Palnik PU-242 i inne wyroby firm Perun, Pomet były naszymi częstymi gośćmi w tamtych latach, serwis podajników ZP-2 OZAS-u, obejmujący nierzadko kompletną odbudowę urządzenia również nie był czymś niezwykłym.

Duża ilość bankrutujących zakładów sprawiła, że zajęliśmy się również skupem, remontem i sprzedażą urządzeń używanych. Dziś warunki rynkowe uległy zmianie, lecz nadal prowadzimy skup urządzeń używanych.

Z biegiem lat spawarki TEP, DEP, SPB i wirowe ustąpiły miejsca bardziej nowoczesnym konstrukcjom, co znalazło odzwierciedlenie w typach urządzeń przychodzących do serwisu.
Małe, lekkie spawarki inwertorowe poszerzyły grono naszych klientów o osoby prywatne.
Doskonałe urządzenia kompaktowe takich firm jak ESAB, Bester, Kemppi czy Lincoln sprowadziły w nasze progi zakłady zajmujące się produkcją lekkich konstrukcji, jak balustrady, płoty, bramy, również warsztaty samochodowe.
Duże zakłady to dziś urządzenia przemysłowe, spawarki chłodzone cieczą, urządzenia do cięcia plazmowego, sprzęt do metalizacji natryskowej – wszystkie te urządzenia można znaleźć w naszym serwisie.

Oczywiście naprawa uchwytów spawalniczych nie jest dla nas problemem – serwisujemy zarówno popularne MB-501, MB-36 jak i wszelkie uchwyty TIG, plazma.
Na zamówienie wyprodukujemy dowolny typ uchwytu, praktycznie każdej długości.

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu poszerzyliśmy ofertę o sprzedaż sprzętu spawalniczego, materiały eksploatacyjne (elektrody, drut spawalniczy, końcówki prądowe etc), ściernice, artykuły BHP, jednak naprawa urządzeń spawalniczych nadal traktowana jest priorytetowo.
Zajmujemy się również przeróbkami i produkcją – wszystkim, czym dobry warsztat zajmować się powinien. Nasze stoły spawalnicze znalazły wielu nabywców.

W roku 2003 nasz profesjonalizm został doceniony przez firmę Air Liquide Welding Polska, od tego momentu Rem-Spaw prowadzi serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń grupy Oerlikon..
Posiadamy w ofercie pełną gamę urządzeń i materiałów eksploatacyjnych grupy Oerlikon.

Jak do nas trafić?

Napisz do nas

P.P.H.U. „Rem-Spaw” Marian Dziurgot
kom  501 008 126